2017.04.27

Z książką na walizkach - komu w drogę, temu czas...

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Turku wraz  z pisarzami - autorami książek dla dzieci i młodzieży rusza w trasę po Powiecie Tureckim.

Już dzisiaj Barbara Kosmowska - spotkanie w Szkole Podstawowej nr 1 w Turku a Paweł Beręsewicz pojawi się w Grzymiszewie, Izabela Klebańska spotka się z czytelnikami
we Władysławowie, Malanowie i Tokarach, to nie koniec 28 kwietnia spotkania
w Brudzewie, Dobrej i Słodkowie z Pawłem Beręsewiczem.

ZAPRASZAMY 29 KWIETNIA OD GODZ. 11.00 NA DZIEDZINIEC MUZEUM MIASTA TURKU. Można będzie spotkać tam JOANNĘ PAPUZIŃSKĄ, BARBARĘ KOSMOWSKĄ, IZABELĘ KLEBAŃSKĄ, JOANNĘ WACHOWIAK, PAWŁA BERĘSEWICZA, MARCINA BRYKCZYŃSKIEGO. Kiermasz książek Wydawnictwa Literatura, konkursy z nagrodami, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji.

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Turku, Miejska Biblioteka w Koninie oraz Wydawnictwo Literatura ZAPRASZAJĄ!