2020.02.25

Bal na 100 dni przed maturą w ZST Turek

Studniówka - to jedyny taki bal w życiu, to okoliczność, która wymagała wielu przygotowań i podjęcia ważnych decyzji, dotyczących m.in. tego czy na studniówkę pójść z drugą towarzyszącą, czy jednak wybrać się na nią w pojedynkę. Dodatkowe wyzwanie miały zwłaszcza maturzystki, bo przecież niełatwo na tak wyjątkową okazję wybrać tę jedną, wymarzoną kreację albo dodatki.

Klasa maturalna to nie tylko czas intensywnego przygotowania do egzaminów maturalnych. W tym czasie nauka do matury ustępuje na chwilę zabawom studniówkowym i związanym z nimi przygotowaniom. W Powiecie Tureckim dobiegł już koniec okresu studniówkowego „szaleństwa”. Jako ostatni na swoim wielkim balu bawili się uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Turku.

Jak tradycja nakazuje uroczystość rozpoczęła się od pięknie odtańczonego Poloneza na 36 par, w którym z wielką elegancją zaprezentowali się maturzyści i zaproszeni goście, wśród których Samorząd Powiatu Tureckiego reprezentował Starosta Turecki Dariusz Kałużny.

Miło szaleć kiedy czas ku temu” - studniówka, egzaminy, a co potem?

Odpowiedź na to pytanie dzisiaj nie jest łatwa. Wierzymy, że we właściwym czasie dokonacie dobrych wyborów. Tymczasem wszystkim maturzystom życzymy sukcesów podczas najważniejszych egzaminów w ich dotychczasowym życiu.