2019.04.09

Informacja o zabezpieczeniu szkół na czas trwania strajku

Informujemy, że wszystkie szkoły i placówki dla których organem prowadzącym jest Powiat Turecki przystąpiły w akcji strajkowej. Dzisiaj, tj. 9-go kwietnia w: I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Turku, Zespole Szkół Technicznych im. gen. prof. S. Kaliskiego w Turku, Zespole Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich, Zespole Placówek Edukacyjno – Wychowawczych, oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Turku, w strajku bierze udział około 90procent nauczycieli.

Na czas trwania strajku dyrektorzy szkół i placówek zapewniają opiekę i gwarantują bezpieczeństwo uczniom obecnym na terenie obiektów edukacyjnych.

Jednocześnie informujemy, że egzaminy gimnazjalne w Zespole Placówek Edukacyjno – Wychowawczych, odbędą się w planowanym terminie.