2021.03.30

List Starosty Tureckiego Dariusza Kałużnego

Szanowni Państwo
Mieszkańcy Powiatu Tureckiego

W tym bardzo trudnym dla nas czasie pandemii, wszystkie dziedziny życia publicznego odczuwają skutki spowodowane zwiększającą się falą zachorowań.

Podobnie, jak wielu z Państwa, tak i ja w ostatnich tygodniach stanąłem do walki o własne życie z koronawirusem.

Do tej walki stanęli również pracownicy Starostwa Powiatowego w Turku oraz innych instytucji publicznych i firm w naszym powiecie. Skutkiem czego, była konieczność wprowadzania dodatkowych form bezpieczeństwa.

Na podstawie decyzji Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Turku, z powodu zachorowań większości pracowników Wydziału Komunikacji oraz dla zabezpieczenia Państwa- interesantów wydziału przed rozprzestrzenianiem się wirusa, wydział ten został zamknięty.

Rozumiem Państwa niepokój spowodowany zaistniałą sytuacją, jednakże proszę o zachowanie spokoju i wyrozumiałość. W tej niezależnej od nas wszystkich sytuacji, dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej doprowadzić do otwarcia i zminimalizowania skutków zamkniecia wydziału.

Pragnę Państwa poinformować, że już od dzisiaj 30 marca, pracownik kontaktuje się z osobami z kolejki internetowej w celu uzgadniania nowych terminów.

Na stronie https://www.powiat.turek.pl/pid/1859/  publikujemy szczegółowe  informacje dotyczące możliwości załatwiania spraw w Wydziale Komunikacji.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych załączam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spokoju oraz wszelkiej pomyślności.

Starosta Turecki

Dariusz Kałużny