2020.01.08

Podumowanie działań KPP w Turku za 2019 rok

Dziś Starosta Dariusz Kałużny wziął udział w "Odprawie Rocznej" podsumowującej osiągnięte przez Komendę Powiatową Policji w Turku wyniki pracy w 2019 roku. Statystki, działania, a także założenia priorytetowe na 2020 rok przedstawił Komendant KPP w Turku mł. insp. Michał Grzelak. Skierował także podziękowania za dobrą współpracę do obecnego na spotkaniu Komendanta Powiatowej PSP w Turku st.kpt. mgr inż. Piotra Pietruchy.  Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Rafał Pawłowski podkreślił znaczenie dzielnicowych i niezastąpione zaangażowanie w poprawę bezpieczeństwa osób z naszego bliskiego otoczenia. W odprawie wzięli udział: Prokurator Rejonowy Adam Weber, wójtowie i burmistrzowie z terenu Powiatu Tureckiego, a przede wszystkim funkcjonariusze policji, którym starosta dziękował za podjęty w zeszłym roku wysiłek i życzył aby przyszły rok był jak najbezpieczniejszy.