2021.01.25

Starosta podziękował Dyrektor i załodze DPS w Skęczniewie

25 stycznia br. Starosta Turecki Dariusz Kałużny odbył rozmowę z Dyrektorem Domu Pomocy Społecznej w Skęczniewie p. Sylwią Kamińską – Tereszkiewicz nt. bieżącego zabezpieczania mieszkańców DPS przed COVID -19. Z uzyskanych informacji wynika, że większość mieszkańców i pracowników DPS- u zostało już zaszczepionych przeciw wirusowi.

„Ostatnie miesiące w dobie pandemii koronawirusa są dla wszystkich trudne, tym bardziej szczególnie wysoko cenimy sobie pracę Pani Dyrektor i całego zespołu DPS w Skęczniewie. Wyrażamy uznanie dla  Państwa  zaangażowania w walce z COVID-19, celem ochrony wszystkich mieszkańców DPS,  przed tą jakże niebezpieczną chorobą. To Państwo, niejednokrotnie z narażeniem własnego zdrowia i życia, dbacie o zapewnienie bezpieczeństwa i najlepszych warunków bytowych wszystkich swoich podopiecznych.

Natychmiastowe i wzorowe realizowanie przez Państwo wprowadzanych przez rząd zaleceń, jak i skuteczne przeprowadzenie wśród personelu oraz podopiecznych akcji szczepień przeciw COVID-19 - są wzorem do naśladowania i dają nadzieję na szybkie pokonanie śmiercionośnego wirusa….” -powiedział Starosta Turecki podczas spotkania z Dyrektor DPS w Skeczniewie.

Na zakończenie spotkania Starosta wręczył Pani Dyrektor dla całego zespołu DPS-u  podziękowania i przekazał serdeczne wyrazy wdzięczności za wytrwałość, wyrozumiałość i ogromne serca.