2017.04.03

„Wiarygodne Szkoły” Powiatu Tureckiego

Decyzją Kapituły IV Edycji 2016/2017 Ogólnopolskiego Programu „Wiarygodna Szkoła” oba technika Powiatu Tureckiego otrzymały tytuł Laureata Programu, który potwierdza Certyfikat Wiarygodności.

Zdobycie zaszczytnego tytułu jest jasną deklaracją stosowania przez Szkołę odpowiednich standardów w zakresie edukacji, wychowania i bezpieczeństwa. Legitymowanie się znakiem firmowym Wiarygodnej Szkoły buduje prestiż placówki zarówno w regionie jak i w Polsce.

Certyfikat Wiarygodna Szkoła w lutym br. otrzymało również I Liceum Ogólnokształcące w Turku. Tak więc wszystkie trzy szkoły średnie Powiatu Tureckiego to placówki godne zaufania, reprezentujące odpowiedni poziom nauczania, a jednocześnie będące wiarygodnym partnerem we współpracy.

Gratulujemy !