2019.12.20

XV Sesja Rady Powiatu Tureckiego

W czwartek 19-go grudnia podczas XV Sesji Rady Powiatu Tureckiego jednogłośnie wybrano Magdalenę Wysocką do składu Zarządu Powiatu Tureckiego. Radna Rady Powiatu Tureckiego będzie pełnić tę funkcję po rezygnacji Andrzeja Wojtkowiaka. Za poparcie zgłoszonej przez siebie kandydatury dziekował Starosta Dariusz Kałużny.

Gratulacje podczas sesji wraz z pamiątkowym grawerem otrzymał radny Arkadiusz Przybyła z okazji wyboru na Zastępcę Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej. Powołany na to stanowisko przyznał, iż wybór wielkopolskich strażaków na funkcję kierownicze w Komendzie Głównej PSP jest efektem tego, że w ocenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji to właśnie Komenda Wojewódzka PSP w Poznaniu była najlepiej zarządzana.

Życzymy Komendantowi sukcesów w wypełnianiu powierzonych obowiązków oraz pomyślności w realizacji wszelkich planów
i zamierzeń.