2024.04.09

Mieszkańcy Powiatu Tureckiego dbają o zdrowie

None

W dzisiejszym zabieganym świecie, pełnym licznych zobowiązań i wyzwań, dbanie o zdrowie często schodzi na drugi plan. Często bagatelizujemy drobne dolegliwości, aż do momentu, kiedy stają się poważnym problemem. Jednak jak mówi stare przysłowie, „lepiej zapobiegać niż leczyć”. Stąd regularne badania profilaktyczne odgrywają tak ogromną rolę w naszym życiu.

Właśnie dlatego w minioną sobotę tj. 6 kwietnia liczne grono mieszkańców Powiatu Tureckiego miało okazję do odbycia  bezpłatnych badań profilaktycznych w Turkowskim szpitalu i bezpośredniego kontaktu z lekarzem celem omówienia wyników badań. Mieszkańcy Powiatu Tureckiego skorzystali z:

- pomiaru poziomu cukru we krwi,

- badania i oceny EKG,

- pomiaru ciśnienia tętniczego.

Była to kolejna akcja badań profilaktycznych zorganizowana przez SP ZOZ w Turku i Starostwa Powiatowego w Turku, a już przygotowywane są następne. O czym  będziemy informować na bieżąco.

Tymczasem dziękujemy Państwu za tak liczny udział  w badaniach, jak również serdeczne podziękowania kierujemy w stronę personelu medycznego SP ZOZ w Turku za sprawne przeprowadzenie badań.