2023.09.06

Nabór kandydatów na członków Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych Powiatu Tureckiego

Z uwagi na kończącą się kadencję Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych Powiatu Tureckiego, uprzejmie informujemy, że w dniu 1 września 2023r. w Dzienniku Urzędowym Województwa Wielkopolskiego ukazało się Ogłoszenie Starosty Tureckiego w sprawie zgłaszania kandydatów do Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych Powiatu Tureckiego (poz. 7965). Zgłoszenia należy składać w formie pisemnej w zamkniętej kopercie z dopiskiem „dotyczy zgłoszenia kandydata na członka Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Turku” zgodnie z załącznikiem do niniejszego ogłoszenia na adres: Starostwo Powiatowe w Turku, ul. Kaliska 59, 62-700 Turek do dnia 11 października 2023 r. Serdecznie zachęcamy do zgłaszania kandydatów.