2020.06.26

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Szanowna Dyrekcjo,
Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele
Szkół prowadzonych przez Powiat Turecki


 

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020, w imieniu Samorządu Powiatu Tureckiego z wielką przyjemnością i satysfakcją pragniemy złożyć Dyrekcji, Nauczycielom, Uczniom oraz Rodzicom gratulacje i podziękowania za współpracę, zaangażowanie w rozwój szkoły i całoroczny trud związany z przekazywaniem wiedzy oraz rozwijaniem pasji wśród swoich wychowanków.

Drodzy Uczniowie!

Niech Wasz wysiłek i wytrwałość w pogłębianiu wiedzy i umiejętności zdobyte w murach tej szkoły, przyczynią się do osiągania sukcesów w dorosłym życiu.

Pamiętajcie, że Edukacja jest najlepszą inwestycją w samego siebie, wszak „Wykształcenie nie jest przygotowaniem do życia. Ono jest życiem”.

Miniony rok szkolny był dla Was czasem bardzo ciężkiej i wytężonej pracy w trudnym okresie walki z pandemią koronawirusa, zawieszenia zajęć w szkołach oraz podjętej przez Was prazy wsparciu nauczycieli, zdalnej nauki.

Podziwiamy Waszą determinację oraz wyrażamy radość z Waszych osiągnięć, a jednocześnie jesteśmy dumni, że Powiat Turecki może szczycić się tak zdolną młodzieżą.

Kształtowanie ludzkich umysłów i serc, to nie lada wyzwanie dla współczesnego szkolnictwa. Zatem Gronu Pedagogicznemu raz jeszcze dziękujemy za kolejny rok wytężonej pracy dla dobra szkoły, gratulujemy sukcesów wychowawczych i edukacyjnych.

Wszystkim życzymy wspaniałego i bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku!

Z wyrazami szacunku

 

Przewodniczący Rady Powiatu Tureckiego

 

Piotr Szewczyński

Starosta Turecki

 

Dariusz Kałużny

 

 

Turek, dnia 26 czerwca 2020 roku