2021.06.25

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 - list

Szanowna  Dyrekcja,
Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele
szkół prowadzonych przez Powiat Turecki

 

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/2021, w imieniu Samorządu Powiatu Tureckiego z wielką przyjemnością

i satysfakcją pragniemy złożyć Dyrekcji,  Nauczycielom, Uczniom i Rodzicom gratulacje i podziękowania za współpracę, zaangażowanie w rozwój szkoły i całoroczny trud związany z przekazywaniem wiedzy oraz rozwijaniem pasji wśród młodzieży Powiatu Tureckiego i okolic.   

Drodzy Uczniowie!

Niech Wasz wysiłek i wytrwałość w pogłębianiu wiedzy i umiejętności zdobyte w murach tej szkoły, przyczynią się do osiągania sukcesów w dorosłym życiu.

Pamiętajcie, że Edukacja jest najlepszą inwestycją w samego siebie, wszak „Wykształcenie nie jest przygotowaniem do życia.

Ono jest życiem”.

Miniony rok szkolny był dla Was czasem bardzo ciężkiej i wytężonej pracy w trudnym okresie walki z pandemią koronawirusa, zawieszenia zajęć w szkołach oraz podjętej przez Was przy wsparciu nauczycieli, zdalnej nauki.               

Podziwiamy Waszą determinację oraz gratulujemy Wam sukcesów i osiągnięć, a jednocześnie wyrażamy radość z faktu, że Powiat Turecki może szczycić się tak zdolną młodzieżą. Kształtowanie ludzkich umysłów i serc to nie lada wyzwanie dla współczesnego szkolnictwa. Zatem Gronu Pedagogicznemu raz jeszcze dziękujemy za kolejny rok niełatwej i wytężonej pracy, gratulujemy sukcesów wychowawczych i edukacyjnych. 

Wszystkim życzymy wspaniałego i bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku!

 

                                                                     Z wyrazami szacunku

       Przewodniczący Rady Powiatu Tureckiego                           Starosta Turecki                                

                            Piotr Szewczyński                                                Dariusz Kałużny