2023.07.03

Laureaci Ogólnokrajowego Konkurs „Bezpieczne gospodarstwo rolne” z Powiatu Tureckiego

Wczoraj w Grodźcu odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu „Bezpieczne gospodarstwo rolne”, którego celem była promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że na trzecim miejscu sklasyfikowano gospodarstwo Państwa Agnieszki i Radosława Klimczaków z miejscowości Rzecha w Gminie Dobra. Z kolei wyróżnienia za udział otrzymali: Państwo Barbara i Andrzej Orligóra z Miłaczewka oraz Państwo Małgorzata i Łukasz Kałużny z Bibianny - Gmina Malanów.

W imieniu Starosty Tureckiego nagrody laureatom wręczył Członek Zarządu Powiatu Tureckiego Ryszard Papierkowski. Sponsorem nagród był KUB-ROL Sklep rolniczo-techniczny Powered by Kramp. Nagrodzeni mieli także przyjemność otrzymać gratulacje od Wiceministra Rolnictwa Ryszarda Bartosika.

Organizatorem konkursu była Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Koninie. Przedsięwzięcie został objęte honorowym patronatem przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę.