2021.05.26
Wyniki I Powiatowego Konkursu Plastycznego „KARTKA DLA MOJEJ MAMY”
Ogłoszenie wyników
I Powiatowego Konkursu Plastycznego „KARTKA DLA MOJEJ MAMY”
Do tegorocznej pierwszej edycji konkursu plastycznego „KARTKA DLA MOJEJ MAMY” prace nadesłało prawie pół tysiąca uczestników!
Zdecydowanie można mówić o rekordowej liczbie chętnych! Młodzi artyści wykonywali prace
w dowolnej technice plastycznej.
Podsumowanie konkursu, wręczenie nagród i wyróżnień oraz dyplomów dla laureatów odbędzie się we wtorek, tj. dnia 1 czerwca 2021 roku „Dzień Dziecka”, o godz. 10:00 w sali konferencyjnej
im. „Solidarności” Starostwa Powiatowego w Turku.
Laureaci konkursu zostaną zaproszeni na uroczyste podsumowanie telefonicznie lub e-mailem, zgodnie z danymi kontaktowymi podanymi w formularzu zgłoszeniowym.
Mamy przyjemność podać wyniki konkursu:
Kategoria: przedszkola
Nagrody:
GABRIELA JAFRA, lat 3 – Gminne Przedszkole w Malanowie,
IGA RASZEWSKA, lat 4 – Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Tuliszkowie,
WERONIKA WAWRZYNIAK, lat 5 – Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Tuliszkowie,
KAROLINA GIL, lat 7 – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej.
Wyróżnienia:
WOJCIECH RAJCHERT, lat 3 – Przedszkole Samorządowe nr 3 „Bajowe Przedszkole” w Turku,
FRANCISZEK JÓŹWIAK, lat 4 –Gminne Przedszkole w Malanowie,
ZUZANNA RAKIEWICZ, lat 5 – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słodkowie,
JADWIGA GACKA, lat 6 – Przedszkole Samorządowe nr 6 z oddziałami integracyjnymi im. Kubusia Puchatka w Turku.
Kategoria: szkoły podstawowe - klasy I-IV
Nagrody:
JAKUB GONCZAREWICZ, klasa IVa – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej,
JULIA GOŚLIŃSKA, klasa IV – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Turkowicach,
MARTYNA KRASKA klasa II, – Zespół Szkolno -Przedszkolny w Piekarach,
LENA MARIA KĘDZIA, klasa II – Szkoła Podstawowa w Miłaczewie,
ALAN KĘDZIA, klasa I – Szkoła Podstawowa w Miłaczewie.
Wyróżnienia:
ADRIAN KUŚMIERCZAK, klasa IV – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Turkowicach,
JULIA ALEKSANDER, klasa IIa – Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Malanowie,
KUBA DĄBROWSKI, klasa III – Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Turku.
Kategoria: szkoły podstawowe - klasy V-VIII
Nagrody:
I miejsce - ALEKSANDRA KUJAWA, klasa VIIa – Szkoła Podstawowa nr 5 im. UNICEF w Turku,
II miejsce - NIKOLA PTASIŃSKA, klasa VI – Szkoła Podstawowa im. Płk. Stanisława Jakuba Skarżyńskiego w Skarżynie,
III miejsce – PATRYK RÓŻAŃSKI, klasa VIIb - Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich
w Malanowie.
Wyróżnienia:
JULIA KAŹMIERCZAK, klasa VIII – Szkoła Podstawowa w Miłaczewie,
BEATA KOSOBUDZKA, klasa VIIIb – Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dobrej,
KAJA SOBCZAK, klasa VI – Szkoła Podstawowa w Malanowie,
WIKTORIA PACZKOWSKA klasa V – Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Turku.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i bardzo dziękujemy za udział w konkursie – za przesłanie tak wielu prac, każda z nich jest oryginalna i niepowtarzalna.
Serdecznie zapraszamy do oglądania fotogalerii na fb Powiatu Tureckiego:
https://www.facebook.com/powiatturekpl/photos/pcb.2253921928077850/2253919934744716