2017.01.28

Bal Studniówkowy w Zespole Szkół Rolniczych

Sobotni Bal Studniówkowy tegorocznym maturzystom z Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich na długo pozostanie w pamięci.
Do tego jedynego w życiu balu wszyscy bardzo długo i precyzyjnie się przygotowywali i ostateczny efekt wypadł pięknie.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania zaproszonych gości i przekazywania przez Nich życzeń. Bal Studniówkowy w Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich zaszczycili Poseł na Sejm RP Ryszard Bartosik, Starosta Turecki Mariusz Seńko oraz Wiceburmistrz Jerzy Kurzawa, jak również wychowawcy, nauczyciele i przyjaciele szkoły.

Po słowach „Poloneza czas zacząć", bohaterzy wieczoru w eleganckich sukienkach i odświętnych garniturach, z wielką powagą i dostojeństwem ruszyli do tradycyjnego tańca.

Były też pamiątkowe zdjęcia, a później zabawa „do białego rana”.
Starosta Turecki Mariusz Seńko życzył maturzystom nie tylko niezapomnianych przeżyć i dobrej zabawy, ale przede wszystkim wytrwałości na kolejne 100 dni przed maturą.

Przed naszymi maturzystami zdanie egzaminów, wybór studiów, albo rozpoczęcie kariery zawodowej.
Życzymy Wam powodzenia!

Zdjęć: iTurek.net