2016.11.28

Dzień Pracownika Socjalnego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Turku

W dniu 25 listopada 2016 roku, w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Turku, tradycyjnie obchodzono Dzień Pracownika Socjalnego. Świetlicę wypełniło wielu znamienitych gości w osobach: pana Jacka Suszka, zastępcy dyrektora Wydziału Edukacji Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym w Turku, pani Edyty Raźniewskiej, pracownika Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Turku, pani Jadwigi Frasunkiewicz, dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku, pani Elżbiety Pawłowskiej, kierownika Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobrej, pani Jadwigi Ogińskiej, kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku, pani Barbary Zielińskiej, kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brudzewie, Radnej Powiatu Tureckiego, pani Alicji Maciejewskiej, dyrektora Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Malanowie, pani Elżbiety Rogowskiej, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przykonie, pani Małgorzaty Juszkiewicz, kierownika Wydziału Świadczeń Społecznych w Turku oraz całej społeczności szkolnej.

Zgromadzonych gości powitała pani dyrektor Jolanta Baran, która podziękowała za dotychczasową życzliwość i chęć niesienia pomocy ludziom, a w naszym przypadku dzieciom i ich rodzinom oraz złożyła życzenia wielu sukcesów                                                                                                                           i wytrwałości w dalszej pracy. Uczniowie wręczyli paniom własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne. Następnie pan Jacek Suszek w imieniu Starosty Powiatu Tureckiego, pana Mariusza Seńko wraz z najserdeczniejszymi życzeniami obdarował każdą z Pań piękną różą.

Całą uroczystość uświetniły występy artystyczne wychowanków Ośrodka, którzy przy dźwiękach znanych wszystkim utworów zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne i aktorskie. Na zakończenie głos zabrała pani Jadwiga Ogińska, która w imieniu wszystkich podziękowała za zaproszenie i wręczyła wszystkim wychowankom czekoladowe Mikołaje.

Koncert przygotowała pani Elżbieta Kociołek oraz pani Beata Szczesiak.