2023.11.28

Dzień Seniora ze Stowarzyszeniem Podróżników w Turku

Najlepsze życzenia, wyjątkowe występy oraz pyszne słodkości. To i wiele innych niespodzianek czekało na uczestników wydarzenia, które odbyło się w czwartek, 23 listopada w siedzibie Stowarzyszenia "Przystań".

W związku z tym, że niedawno obchodzony był Dzień Seniora w "Przystani" goszczono seniorów i wielu zaproszonych gości w tym przedstawicieli władz samorządowych. Przybyłych na spotkanie przywitała przedstawicielka Stowarzyszenia Podróżników w Turku Elżbieta Frasunkiewicz. Życzyła ona wszystkim zdrowia, pogody ducha oraz spełnienia marzeń.

-Z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora w imieniu Samorządu Powiatu Tureckiego życzę dużo uśmiechu, który na twarzach niech gości każdego dnia, zdrowia oraz spełnienia marzeń, które każdy z nas ma - mówił Starosta Dariusz Kałużny, który z okazji wydarzenia ufundował tort.

Z okazji Dnia Seniora na scenie wystąpiły dzieci z Teatru Szpilka działającego przy Szkole Podstawowej nr 1, które na co dzień pracują pod okiem Ewy Pawlak, Aldony Piwońskiej oraz Izabeli Jesionowskiej.