2023.10.11

Rusza remont drogi Sarbice - Radyczyny

None
Remont drogi powiatowej nr 4506P Sarbice – Słomów - Smulsko na odcinku Sarbice – Radyczyny RUSZA!
👉Zrównoważony rozwój Powiatu Tureckiego to nie slogan ale fakt, potwierdza to powiatowa inwestycja w kolejnej gminie. Dobra współpraca samorządu powiatowego i rządu dają wymierne efekty w postaci remontu drogi, tym razem w Gmina Przykona. Możemy pochwalić się kolejnym dofinansowaniem z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w wysokości aż 80% wartości inwestycji.
👉Całkowita wartość umowy to 383 347,95zł.
👉Uroczyste podpisanie umowy na to zadanie odbyło się w obecności przedstawiciela strony rządowej – Ministra Ryszard Bartosik, Starosty Tureckiego Dariusz Kałużny oraz Członka Zarządu Powiatu Tureckiego Ryszarda Papierkowskiego. Wykonawcą inwestycji jest jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A. z Koła.
👉Za utrudnienia w czasie remontu drogi, który według umowy potrwa 60 dni – przepraszamy i prosimy o zachowanie ostrożności.